Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

I Kongres Zaufania 23-24.11.2017

Interesujące wystąpienia, studia przypadków, uznani eksperci, goście specjalni, sprawdzone wdrożenia z firm polskich i międzynarodowych korporacji, badania zaufania, panel dyskusyjny, nowości, narzędzia, forum dialogu, networking, inspiracje i dobre praktyki.

I Kongres Zaufania jest miejscem, w którym spotyka się świat nauki i doświadczonego biznesu. Ma być platformą do wzajemnej inspiracji, dzielenia się wiedzą, praktyką, wynikami ciekawych badań i narzędziami użytecznymi w zarządzaniu zaufaniem.
Podczas Kongresu organizatorzy podzielą się z uczestnikami specjalnym raportem, który będzie zawierał interesujące wnioski na temat prowadzonych w 2016 i 2017 roku badań i wywiadów w tematyce skutecznego zarządzania zaufaniem w biznesie. Raport będzie wydany i dystrybuowany do największych organizacji biznesowych w Polsce.
Znajdą się w nim informacje o tym jak rozumiane i postrzegane jest zaufanie w biznesie, co odpowiada za jego skuteczny rozwój w organizacji, najlepsze praktyki wdrażania zaufania, najczęściej popełniane błędy i wnioski z nich płynące.
Ponadto raport będzie wskazywał wiele praktycznych zaleceń i strategii używanych przez uznanych ekspertów z dziedziny zarządzania, przywództwa i psychologii.

23-24 listopada 2017 – Warszawa
Organizator: Institute od Behavioral Design
Informacje: www.konferencjazaufanie.pl

2017-08-28 11:25 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.