Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

I Kongres Zaufania 19-20.04.2018

Jak wyglądałby świat, gdy nagle wszyscy stracili do siebie zaufanie? W 2008 roku byliśmy świadkami mikro demonstracji tego zjawiska. Upadek Banku Lehman Brothers spowodowany utratą zaufania stał się początkiem ogólnoświatowego kryzysu finansowego.

Zaufanie to podstawa biznesu. Jeśli nie dbasz o budowanie relacji oraz wiarygodność, to bardzo ciężko będzie Ci pozyskać wartościowych partnerów biznesowych oraz współpracowników.
I Kongres Zaufania to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, na którym spotka się świat nauki i doświadczeni ludzie biznesu. Event ma być miejscem do wzajemnej inspiracji, dzielenia się wiedzą i narzędziami w zakresie psychologii zaufania.

Uczestnicząc w Kongresie, dowiesz się m.in.:
- Jak unikać strat i pułapek w psychologii zaufania?
- W jaki sposób budować firmę w oparciu o zaufanie — historia Crusar?
- Jak budować wartość dodaną w firmie wykorzystując zaufanie?
- Dlaczego bez zaufania nie ma szans na jasną i spójną komunikację?
… oraz wiele więcej.

Kogo poznasz i posłuchasz na I Kongresie Zaufania:
- Gordon Headley
- Federico Tonetti
- Karol Kundzicz
- prof. Rafał Ohme
- Sebastian Kotow
- Nikolay Kirov
- prof. Piotr Zielonka
- Monika Pakulska

Dlaczego warto wziąć udział?
Interesujące wystąpienia gości specjalnych, omówienie studium przypadku oraz sprawdzone metody współpracy zaczerpnięte od polskich firm i międzynarodowych korporacji.

Kongres Zaufania to również świetna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.
Podczas Kongresu organizatorzy podzielą się z uczestnikami specjalnym raportem, który zawiera wnioski na temat badań prowadzonych w 2016 i 2017 roku w tematyce skutecznego zarządzania zaufaniem w biznesie. Zawarto w nim najlepsze praktyki wdrażania zaufania oraz najczęściej popełniane błędy i wnioski z nich płynące.

19-20 kwietnia 2018 – Warszawa
Organizator: Institute of Behavioral Design
Informacje: www.konferencjazaufanie.pl

2017-08-28 11:25 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.