Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Nowoczesne przywództwo w czasach hiperkonkurencji 24.10.2017

Konferencja z udziałem Pawła Motyla, jedynego Polaka wybranego przez Marshalla Goldsmitha do projektu 15 Coaches

Żyjemy w świecie ciągłych turbulencji. Dzisiejsze zwycięstwo może być źródłem jutrzejszej porażki, a zła decyzja (lub brak jakiejkolwiek) może pogrzebać twoje szanse na spektakularny sukces. Pojawiające się w mgnieniu oka możliwości często wymagają błyskawicznego działania. Niestety wzrastająca złożoność otoczenia biznesowego coraz częściej dezorientuje liderów, przez co trudno im dokonywać ważnych dla firmy wyborów, a także motywować swoje zespoły i zwiększać ich efektywność.

Poruszane tematy:
- Nowe techniki przywództwa stosowane przez największe firmy na świecie;
- Jak podejmować skuteczne decyzje biznesowe w warunkach niepewności.

24 października 2017 Poznań
Organizator: Harvard Business Review Polska
Informacje: https://konferencjeregionalne.hbrp.pl/poznan-24-10-2017/

 

2017-09-14 14:39 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.