Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

LIVE2LEAD – 24.11.2017

LIVE2LEAD to największa międzynarodowa konferencja szkoleniowa w zakresie przywództwa. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest dr John C. Maxwell – międzynarodowej sławy autorytet, uważany za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie. Polska edycja LIVE2LEAD jest adresowana do blisko 300 liderów, przedsiębiorców, członków zarządów i menedżerów z ponad 100 firm, organizacji oraz instytucji administracyjnych.

W tym roku dzięki formule simulcast obok Johna Maxwella będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać wystąpień takich ekspertów jak Dave Ramsey, Cheryl A. Bachelder, Warrick Dunn i Don Yaeger. Natomiast grono polskich prelegentów będzie się składało z praktyków biznesu, przywództwa i zarządzania, którzy dzięki świadomemu przywództwu odnieśli sukcesy w swoich firmach - wśród nich m.in. Adam Sikorski i Jacek Chmielewski.
Głównym celem LIVE2LEAD jest umożliwienie uczestnikom rozwoju zawodowego i osobistego oraz inspiracja do budowy kompetencji przywódczych, jak również przedstawienie praktycznych, gotowych do zastosowania narzędzi oraz technik. Uczestnicy będą mogli posłuchać światowej klasy ekspertów z zakresu przywództwa, opracować własne plany działania oraz przygotować się do ich skutecznej realizacji we własnych organizacjach oraz środowiskach i dzięki temu osiągać wyższą skuteczność oraz zadowolenie z wykonywanej pracy.

24 listopada 2017 - Warszawa
Organizator: Inspire Leadership Sp. z o.o.
Informacje: www.live2lead.pl

2017-10-09 13:05 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.