Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Międzynarodowy Tydzień Facylitacji 24.10.2017

Jak tworzyć przestrzeń do współpracy w organizacjach?
Ludzi zaangażowanych we wspólną pracę, odpowiedzialnych, z inicjatywą poszukujących niestandardowych rozwiązań, aktywnie realizujących wspólne założenia i cele?
Czy może pracowników, którzy bez inicjatywy wykonują polecenia przełożonego, podążają utartym schematem myślenia, są niezdolni do wspólnej pracy i zespołowego działania?

W organizacjach liczy się wynik, ale to jakość współpracy między ludźmi, zespołami, działami i ich zaangażowanie warunkują efektywność działania całej organizacji.
Dlatego też podczas ogólnopolskiej konferencji Międzynarodowego Tygodnia Facylitacji zapraszamy rozmowy na temat tworzenia warunków do współmyślenia i współdziałania w organizacjach.
Eksperci i praktycy polskich i międzynarodowych organizacji pokażą, jak poprzez facylitację i partycypacyjne metody pracy z ludźmi można budować warunki do współpracy, włączać pracowników we współtworzenie organizacji, wspierać samodzielność i inicjatywę grupy, zwiększać kreatywność zespołu i korzystać z jego potencjału.

CO W PROGRAMIE KONFERENCJI?
Wystąpienia ekspertów:

  • Jaka przestrzeń – fizyczna, emocjonalna i poznawcza – otwiera na nowe wzorce myślenia oraz pomaga we wspólnej pracy?Przestrzeń, która przełamuje schematy.
  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność grupy. Dlaczego grupa staje się zależna od tego, co zaproponuje przełożony, trener, itd.? Jak wspierać aktywną i samodzielną pracę grupy?

Doświadczenia firm:

  • . Jak odpowiedzialnie oddać większą decyzyjność w ręce pracowników a także zwiększyć ich zaangażowanie i polepszyć wyniki?Oddaj decyzyjność i zaangażuj
  • System oparty na proaktywności. Jakie są dylematy i ryzyka włączania pracowników we współtworzenie organizacji? Jak utrzymać zaangażowanie pracowników w rozbudowanej strukturze?

Warsztaty rozwojowe:

  • . Wzmocnienie czy pułapka dla efektywności?Podejmowanie decyzji przez zespół
  • Siła menedżera. Jak wzmacniać siebie oddając władzę zespołowi?
  • Strategia w organizacji. Jak angażować pracowników w jej wdrażanie?
  • Zmiana kultury organizacyjnej. Jak wspierać facylitacją proces zmiany kultury organizacyjnej?

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które zawodowo wspierają pracę grup, zespołów i organizacji – liderom, managerom zarządzającym zespołami, managerom działów HR, team liderom, project menedżerom, konsultantom i facylitatorom.

24 październik 2017 - Kraków
Organziator: Wszechnica UJ, Partnerami są International Association of Facilitators oraz Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan
Informacje:  http://www.wszechnica.uj.pl/facweek

 

 

2017-10-16 10:12 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.