Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Relacja z II edycji BENEFITS FESTIVAL

W dniu 5 października 2017 roku, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie, odbyła się druga edycja wydarzenia - BENEFITS FESTIVAL, organizowanego przez Link Concept Sp. z o.o. Było to już kolejne spotkanie osób, które zawodowo zajmują się tematyką benefitów pracowniczych. Podczas drugiej edycji Benefits Festival swoją ofertę prezentowało 25 Partnerów i Wystawców. W promocję wydarzenia wspomagało 4 Patronów Medialnych. Z 370 osób, które zgłosiły zainteresowanie udziałem w Festivalu, akredytację otrzymało 278 uczestników, a finalnie odwiedziły nas 124 osoby. Uczestnicy reprezentowali głównie duże firmy i międzynarodowe korporacje, które szukają nowych rozwiązań umożliwiających rozwój polityki benefisowej w ich firmach.

Odwiedzający BENEFITS FESTIVAL mogli zapoznać się z najnowszymi trendami pojawiającymi się na rynku benefitów pracowniczych, wysłuchać ciekawych wystąpień cenionych specjalistów z dziedziny wynagrodzeń, a wśród nich m.in. prof. SGH dr hab. Tomasza Rostkowskiego i dr Kazimierza Sedlaka.
Na odwiedzających przedstawicieli działów HR, odpowiedzialnych za kształtowanie polityki świadczeń pozapłacowych, czekały stoiska z ofertą benefitów pracowniczych, stoły eksperckie, strefy rozmów biznesowych, relaksu, a także wiele niespodzianek, konkursów i atrakcji.
Uczestnicy wskazywali na dużą potrzebę tego typu spotkań, wysoki poziom merytoryczny prelekcji w ramach BENEFITS FORUM i dobrą atmosferę sprzyjającą rozmowom, wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Relacja fotograficzna wydarzenia będzie wkrótce dostępna jest na stronie www.benefitsfestival.pl
Kolejna edycja BENEFITS FESTIVAL planowana jest w II połowie kwietnia 2018 roku.

BFII05102017-5.jpg

BFII05102017-7.jpg

BFII05102017-62.jpg

2017-10-18 14:01 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.