Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Styl życia

Benefit Systems w gronie najlepszych pracodawców

Benefit Systems w gronie najlepszych pracodawców
fot. Benefit Systems
Z wielką radością pragniemy ogłosić, że zdobyliśmy tytuł AON Najlepszy Pracodawca 2017 i znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie firm, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami badania satysfakcji i zaangażowania AON Hewitt. To właśnie na podstawie tych badań co roku wyłanianych jest kilkanaście firm, które zdobywają tytuł Najlepszego Pracodawcy. Jest to o tyle ważne wyróżnienie, że przyznawane na podstawie oceny pracowników, a nie zewnętrznej komisji czy jury, dlatego tym bardziej nas cieszy! W rozstrzygniętej właśnie edycji programu AON Najlepsi Pracodawcy brany był pod uwagę wynik uzyskany przez nas w badaniu z końca ubiegłego roku.

To wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszej pracy, ale słowa uznania należą się przede wszystkim tym, którzy na co dzień tworzą tę firmę. Dziękujemy! 
Badanie satysfakcji i zaangażowania przeprowadzamy w firmie już od 6 lat. W tym czasie sukcesywnie wprowadzaliśmy programy motywacyjne wspierające naszych pracowników w codziennej pracy i praktyki z zakresu CSR – m.in. program Dobry MultiUczynek, dzięki któremu w projekty wolontariackie zaangażowało się około 200 osób. 
W tegorocznej edycji badania AON pracownicy pozytywnie ocenili funkcjonowanie filozofii work-life balance, elastyczny czas pracy i pakiet benefitów. Najlepsze wyniki zdobyły działania odpowiedzialne społecznie.

2017-10-26 09:07 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.