Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

JIM TAMM po raz pierwszy w Polsce 21.03.2018

James W. Tamm – były sędzia stanu Kalifornia i ekspert w rozwiązywaniu sporów oraz budowaniu relacji współpracy. Obecnie wykładowca Międzynarodowego Programu Menadżerskiego w Sztokholmskiej Szkole Ekonomii, nadzorca Programu Edukacji Menadżerskiej dla NASA oraz w Instytucie Wallenberga w Szwecji. Współautor książki Radical Collaboration: Pięć Kluczowych Umiejętności niezbędnych do przezwyciężenia defensywności i zbudowania relacji odnoszących sukcesy.

Uczestnictwo w spotkaniu pomoże w:
– budowaniu umiejętności współpracy;
– w zrozumieniu czynników wpływających na budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu;
– w poznaniu dynamiki relacji interpersonalnych, szczególnie w sytuacjach konfliktowych;
– w ćwiczeniu rozwiązywania problemów na przykładzie symulacji i realnych sytuacji;
– w zdobyciu wglądu we własne postawy i zachowania w sytuacjach konfliktowych.

Organizacje, które dobrze opanowały sztukę współpracy, nazywane Organizacjami Zielonej Strefy, są bardziej kreatywne, stwarzają lepsze miejsca pracy, a przede wszystkim przynoszą większe zyski. Organizacje, które nie potrafią współpracować, nazywane Organizacjami Czerwonej Strefy, kreują bardziej rywalizujące i mniej efektywne środowisko pracy.

Porozmawiamy o tym, jak kreować środowisko współpracy, jak zapobiegać „umyślnej ślepocie” wśród pracowników, dzięki czemu organizacja staje się bardziej konkurencyjna.


21 marca 2018 -  Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego
Organizator: Talent Exact Sp. z o.o.
Informacje: info@talentexact.pl

 

2018-01-22 12:58 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.