Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

HR FACTOR XII - #Smart_HR 16.03.2018

XII edycja HR FACTOR - formatu świetne znanego wszystkim świadomym HR-owcom. Po raz pierwszy w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology!

Konferencja podczas której zostaną udzielone odpowiemy na najważniejsze pytania dotyczące polskiego rynku pracy. Tym razem położy zostanie nacisk na wyzwania dotykające takich sektorów jak BPO/SSC. Korzystny klimat inwestycyjny, wysokie kwalifikacje polskich pracowników oraz rozwój nowoczesnych miejsc pracy - to sprzyjające warunki do dynamicznego rozwoju i ewolucji funkcji HR. Podczas HR Factor zastanowimy się, jak ważny w tej organizacyjnej machinie jest czynnik ludzki.

Spotkanie podzielone jest na 4 bloki tematyczne: #SMART RECRUITING, #SMART MANAGEMENT, #SMART WORKPLACE, #SMART INTEGRATION.

Ponadto konferencja to:

  • OPEN SPACE TECHNOLOG - formułę, która pozwoli Wam współtworzyć tę konferencję i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami i wypracowywać rozwiązania.
  • INNOWACYJNA PRZESTRZEŃ - miejsce sprzyjające integracji i wymianie doświadczeń.
  • BEST PRACTICE ONLY - dobre praktyki prezentowane przez liderów HR z dużych organizacji, m.in. Oknoplast, Nowy Styl Group, Hitachi.
  • AFTER HR - pokonferencyjne spotkanie w mniej formalnej atmosferze. Czas na networking, rozmowy z partnerami konferencji i zwiedzenie przestrzeni Centrum Innowacji.

16 marca 2018 - Kraków
Organizator: Studio Wiedzy
Informacje: www.hrfactor.pl

 

2018-01-23 11:51 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.