Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Coaching i Psychologia. Perspektywy, szanse zagrożenia 14.03.2018

Kiedy potrzebujemy coucha, a kiedy psychologa? Jak odróżnić profesjonalny coaching od manipulacji, która szkodzi zdrowiu psychicznemu? Na jakich zasadach coach może współpracować z przedstawicielami innych zawodów pomocowych?

Konferencja skierowana do psychologów, coachów, kadry zarządzającej, kadry akademickiej, nauczycieli, specjalistów i managerów HR, studentów oraz osoby zainteresowane rozwojem osobistym.
W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą omawiać współczesne wyzwania stojące przed psychologami i coachami ze szczególnym uwzględnieniem pułapek coachingu w kontekście przemian kulturowych, analizy zagrożeń na jakie narażona jest osoba poszukująca wsparcia oraz perspektyw naukowych w kontrze do rzeczywistości.
Dodatkowo, Maja Wołoszyn - psycholog, emerytowany oficer policji poruszy temat mitu eksperckiej intuicji w pracy z klientem, a Katarzyna Wojtaszyn - prawnik  z ACC ICF przedstawi założenia profesjonalnej relacji coachingowej ze szczególnym uwzględnienim praw, ról i zakresu odpowiedzialności coacha, klienta i sponsora.
Swoje doświadczenia i spostrzeżenia odnośnie rynku pracy coachów przedstawią także absolwenci i studenci studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna ACSTH ICF Collegium Civitas.
Spotkanie zakończy panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli ICF prowadzony przez dr Ewę Mukoid - dyrektor ds. edukacji i akredytacji ICF oraz dr Tatianię Krawczyńską - Zaucha z ACC ICF.

Wstęp wolny.

14 marca 2018 - Warszawa
Organizator: Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas
Informacje: https://coachingipsychologia.evenea.pl

 

2018-02-16 10:47 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.