Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Firma gotowa na przyszłość 14.03.2018

Jak poprowadzić organizację na szczyt, mistrzowsko pokonując przeszkody i dbając o udaną sukcesję?

Pierwsze wydarzenie regionalne z cyklu „Harvard rusza w Polskę”.
Czego dowiedzą się prezesi, dyrektorzy i menedżerowie z wielkopolskich firm?

Andrzej Jacaszek, wydawca „Harvard Business Review Polska” przedstawi najnowszą wiedzę dotyczącą planowania sukcesji. Ekspert podzieli się również konkretnymi narzędziami i dobrymi praktykami z zakresu tworzenia przewagi konkurencyjnej w obecnych czasach. Jego wystąpienie podzielono na dwa bloki tematyczne:

1. Sukcesja po mistrzowsku: jak zapewnić ciągłość władzy w firmie rodzinnej, kultywując w niej wizje i misje założycieli?    
2. Zwycięska firma w niepewnych czasach: jak zarządzać organizacją w dobie ciągłych zmian, by zapewnić jej przewagę nad konkurencją? 

Zapewnienie ciągłości władzy na najwyższych szczeblach organizacji jest kluczowym czynnikiem sukcesu współczesnych organizacji, jednak z badań ICAN Research wynika, że firmy kiepsko radzą sobie z przeprowadzaniem takich zmian. Co więcej, wiele z nich  nie ma opisanych procesów czy planów sukcesji. Winne są wyzwania operacyjne, które przyćmiewają głębsze problemy i blokują działania związane z długofalowym rozwojem przedsiębiorstw. Tej sytuacji pomogą zapobiec praktyczne narzędzia biznesowe, które organizatorzy udostępnią uczestnikom wydarzenia HBRP.  

14  marca 2018 – Poznań
Organizator: ICAN Institute, wydawca “Harvard Business Review Polska
Informacje: https://konferencje-regionalne.hbrp.pl/poznan-14-03-2018/

 

 

2018-02-26 14:47 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.