Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Fun at Work Summit 2018 05.04.2018

Czy w pracy jest miejsce i czas na zabawę? Jakie korzyści osiągają pracodawcy, którzy budują kulturę organizacyjną sprzyjającą pozytywnym relacjom i radości? Czy przekłada się to na ich wyniki finansowe? Tej tematyce poświęcona będzie pierwsza edycja konferencji „Fun at Work Summit”.

Konferencja w całości będzie poświęcona tematyce radości w miejscu pracy. Zaproszeni eksperci przedstawią najnowsze trendy, narzędzia jakie wykorzystują pracodawcy i pokażą najlepsze praktyki z Polski i ze świata.
Prelegenci, którzy wystąpią na Konferencji to eksperci i praktycy w tworzeniu radosnych miejsc pracy, którzy opowiedzą, dlaczego pracodawcy powinni przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu. Key note speaker, Henrik Maersk (Fremgang Med, Norwegia) udowodni, że , szczęśliwe firmy zarabiają więcej i pokaże jak to robią. Swoją wiedza ekspercką podzielą się również: Oksana Staniszewska (AmRest), Rahim Blak (click community), Anna Macnar (HRM Institute), Katarzyna Zadrożna (AmRest), Grzegorz Skiba (MyBenefit), Aleksandra Golus (Grupa Pracuj), Konrad Gładkowski (EY Consulting) oraz Kaja Gryciak (EB Institute).

5 kwietnia 2018 - Warszawa
Organizatorzy: HRM Institute oraz AmRest
Informacje: www.funatwork.pl

2018-03-12 10:26 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.