Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Runmageddon Biznes by Szlachetna Paczka

Runmageddon i Szlachetna Paczka ruszają z unikalnym projektem integracji pracowników!

RUNMAGEDDON BIZNES by SZLACHETNA PACZKA jest nową inicjatywą bazującą na promowaniu i kształtowaniu postaw prospołecznych wśród pracowników firm. Polega na pokonaniu przez 5-osobową drużynę wymagającego toru przeszkód - wspinanie się, czołganie, brnięcie w błocie, mierzenie się z wodą i ogniem. Zmaganie się z ekstremalnymi wyzwaniami na trasie pomoże podnieść świadomość roli i wartości pomocy, a jednocześnie będzie okazją do integracji zespołu i dostarczania pracownikom unikalnych doświadczeń.

8 kwietnia 2018 - Wrocław
25 maja 2018 - Warszawa
W 2018 roku wydarzenia odbędą się ponadto w Krakowie, Poznaniu  i Trójmieście.

Dochód z zakupu pakietów startowych zostanie przekazany na rozwój SZLACHETNEJ PACZKI. Rozwijasz się i pomagasz!

Informacje: www.szlachetnapaczka.pl/runmageddon-biznes

 

2018-03-13 11:53 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.