Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Biznes przez zaufanie 05.04.2018. 06.04.2018

To hasło jest bardzo bliskie Centrum CONCRET, dlatego właśnie tak zdecydowali się nazwać swoje konferencje.

W ich przekonaniu kluczem do współczesnego biznesu jest nic innego jak zaufanie! Zaufanie do ludzi, do przedsiębiorców, do produktu czy usługi.
W gronie zaproszonych są osoby, dla których zaufanie w biznesie ma pierwszorzędne znaczenie. Na konferencjach wystąpią przedsiębiorcy, trenerzy i praktycy biznesu, którzy wyznają podobne wartości.
Podczas konferencji poruszone zostaną tematy, o tym, jak działać i sprzedawać na obecnym rynku, jak tworzyć wieloletnie strategie, jak krok po kroku prowadzić swój biznes do zaufania.
Gościem specjalnym prosto ze Szwajcarii będzie Peter Stutz - współzałożyciel Systemu Treningowego STRUCTOGRAM® dla przywództwa i sprzedaży.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

5 kwietnia 2018 r. - Grudziądz
6 kwietnia - Warszawa
Organizator: Centrum „CONCRET" Anna Urbańska
Informacje: www.biznesprzezzaufanie.pl

2018-03-14 11:35 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.