Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Firma gotowa na innowacje 10.04.2018

Jak wygrywać dzięki innowacjom i skutecznie zamieniać nowe pomysły w rozwiązania przynoszące zyski?
Po raz pierwszy w Częstochowie odbędzie się wydarzenie regionalne z cyklu „Harvard rusza w Polskę”. Czego dowiedzą się prezesi, dyrektorzy i menedżerowie z najlepszych firm tego regionu?

Podczas spotkania dr Witold Jankowski, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska” przedstawi najnowszą wiedzę dotyczącą zarządzania innowacjami. Ekspert podzieli się również konkretnymi wskazówkami i dobrymi praktykami z zakresu tworzenia oraz monetyzowania nowych produktów i usług, które skradną serca klientów.
Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in.:

  • dlaczego aż 72% innowacji kończy się finansowym fiaskiem i jak uniknąć 7 najczęstszych (i najbardziej kosztownych) błędów we wdrażaniu innowacji?
  • jak wykorzystać idee co-creating, która pozwala w pełni spełniającej ich oczekiwania?angażować klientów do współtworzenia oferty produktowej
  • na czym polega ramowe podejście do innowacji umożliwiające precyzyjne ustalanie cen nowych produktów i usług, nim one same zostaną szczegółowo zaprojektowane?

Całodniowa konferencja HBRP w Częstochowie to okazja do poznania skutecznych narzędzi, metod i strategii komercjalizacji nowych projektów, a także do nawiązania owocnych znajomości biznesowych. Partnerem wydarzenia „Firma gotowa na innowacje” są prezydent miasta Częstochowa i urząd miasta Częstochowa.

10 kwietnia 2018 – Częstochowa
Organizator: ICAN Institute, wydawca “Harvard Business Review Polska
Informacje: https://konferencje-regionalne.hbrp.pl/czestochowa-10-04-2018/

 

 

2018-03-22 15:16 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.