Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

Benefits Festival 26.04.2018

To już trzecie spotkanie dostawców benefitów pracowniczych z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.

 

Rynek pracy w Polsce coraz bardziej kieruje się w stronę pracownika. Firmy muszą bardzo intensywnie zabiegać o nowe kadry i  kreować nowatorskie sposoby zatrzymania talentów.
Jednym z elementów, które wykorzystuje się w walce o pracowników są benefity. Czy jednak każde świadczenie pozapłacowe spełnia dobrze swoją rolę? Co może być atrakcyjnym czynnikiem motywującym, a co jest normą charakteryzującą dobre środowisko pracy? Jakie nowe propozycje benefitów pojawiły się w ostatnim czasie na rynku?

Benefits Festival to spotkanie o charakterze targowo-konferencyjnym, złożone z kilku elementów:

  • kilkadziesiąt firm oferujących produkty i usługi benefitoweBENEFITS EXPO
  • BENEFITS FORUM – rozmowy o budowaniu polityki benefitowej, dobrych praktykach i kwestiach formalno–prawnych
  • BENEFITS AD CHANNEL - wystąpienia eksperckie i dobre praktyki, prezentacja produktów benefitowych Partnerów
  • BOOK OF BENEFITS 2018 - wszystko o rynku benefitów w Polsce.
  • BEST BENEFITS STRATEGY 2018 – konkurs dla firm na najlepszą politykę benefitową

26 kwietnia 2018 – „Babka do Wynajęcia”, ul. Młocińska 5/7  Warszawa
Organizator: Link Concept Sp. z o.o.
Informacje: www.benefitsfestival.pl

 

2018-03-23 12:05 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.