Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

XXVII Kongres Kadry 14-16.05.2018

XXVII Kongres Kadry 14-16.05.2018
fot. istockphoto
Aby organizacja odnosiła sukcesy, potrzebuje połączenia naturalnych zdolności i wypracowanych umiejętności pracowników. Te czynniki determinują nasze myślenie. A zmiana sposobu myślenia pracowników, menedżerów, zmienia sposób funkcjonowania w organizacji. O tym, czy jest to możliwe, dyskutować będą uczestnicy XXVII Kongresu Kadry. Wszystko pod hasłem: SUKCES POUKŁADANY W GŁOWIE #umysł #technologia #talent.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.:
– Rafał Borsuk - najbardziej utytułowany zawodnik freestyle'u w Polsce,
– Jakub B. Bączek - trener mentalny i biznesowy,
– Eric Kessel - współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej agencji reklamowej KesselsKramer,
– Jacek Walkiewicz - psycholog, znakomity mówca motywacyjny.
Gościem specjalnym będzie Kayah - jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce, wokalistka, kompozytorka, producentka muzyczna.
Drugiego dnia kongresu projekty personalne zaprezentują praktycy, m.in.: Techland, BASF, Capgemini Objectivity, Saint-Gobain, Accenture.

14-16 maja 2018 – Warszawa
Organizator: Nowoczesna Firma S.A
Informacje: www.kongreskadry.pl

2018-04-24 10:05 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.