Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto tam być

HR Solutions Trends 22.05.2018

Nowoczesne rozwiązania dla departamentów HR

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników.
Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania informatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

W programie wydarzenia m.in.:.
-
CO ROBI RZECZNIK PRASOWY W ZAKUPACH? EWOLUCJA MBO W GRUPIE GPEC – CASE STUDY
Lucyna Fedorowicz, Grupa GPEC

- ELO – POCZUJ CYFROWĄ PRZEWAGĘ. TECZKA OSOBOWA PROWADZONA ELEKTRONICZNIE – SPEŁNIONE WYMOGI RODO
Elke Schoenemann, ELO Digital Office  

- JAK OCENIĆ PRACOWNIKA, ŻEBY NIE NARAZIĆ SIĘ NA ZARZUT DYSKRYMINACJI I NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA?
Justyna Tyc, Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka

- USTAWY REGULUJĄCE PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W PRZEPISACH RODO I DODO W ODNIESIENIU DO DANYCH WYKORZYSTYWANYCH W DEPARTAMENTACH HR
Marta Soszyńska

- DOBRE I ZŁE PRAKTYKI WYJAZDÓW INTEGRACYJNYCH
Joanna Keller, Team Formacja

- REKRUTACJA PRZYSZŁOŚCI JAKIEJ NIE ZNAMY
Piotr Mazurkiewicz, HRK

22 maja 2018 - Warszawa
Organizator: Pure Conferences
Informacje: http://hrtrends.pl/

2018-04-26 15:43 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.