Miesięcznik Benefit – miesięcznik kadrowych, kierowników i dyrektorów HR

Strona główna » Warto przeczytać » Audio

Miesięcznik Benefit i AudioLearning dla Czytelników

Miesięcznik Benefit i AudioLearning dla Czytelników
Najdziwniejszy sekret / Fot. sklep.audiolearning.pl
Dlaczego tylko nieliczni osiągają w życiu sukces? Poczuj charyzmę jednego z najsłynniejszych mówców inspiracyjnych XX wieku!

„Pewnego niedzielnego poranka, ponad 50 lat temu, grupie sprzedawców w firmie Earla Nightingale’a odtworzono płytę z zadziwiającym nagraniem. Ludzie poczuli się zelektryzowani tym, co usłyszeli. Przekaz nagranych słów zaczął się rozprzestrzeniać jak pożar, a każdy, kto usłyszał to nagranie, czuł się pozytywnie zmotywowany do działania.” – wspominała żona Earla Nightingle’a, Diana.

Dlaczego tylko nieliczni ludzie osiągają w życiu sukces? Earl Nightingale przez wiele lat szukał odpowiedzi na to pytanie i przedstawił ją światu właśnie na tej płycie.
Jest to jedyna w historii fonografii „złota płyta”, ze słowem mówionym, nie śpiewanym. To właśnie od tego nagrania rozpoczęła się cała branża rozwoju osobistego na świecie. Dziś nadajemy jej nowoczesny, AudioLearningowy kształt, jednak z szacunku do oryginału zachowujemy tamto brzmienie, z lekkimi trzaskami analogowej płyty.

Sprawdź, co tak porusza słuchaczy tego nagrania już od ponad pięćdziesięciu lat – poczuj charyzmę jednego z najsłynniejszych mówców inspiracyjnych XX wieku!

EARL NIGHTINGALE „NAJDZIWNIEJSZY SEKRET”

Format: MP3
Czas trwania: 45 min
Czyta: Tomasz Kućma

 

NAGRANIE MOŻNA BYŁO POBRAĆ DO 30 KWIETNIA 2014 ROKU

2014-03-21 13:41 Opublikował: Benefit

Reklama:

tel. kom: 508-548-308

Redakcja:

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-promocyjnych oraz na otrzymywanie od Spółki oraz podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej
... Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w celach marketingowo-promocyjnych oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez Spółkę podmiotom z Grupy Kapitałowej Benefit Systems S.A. w celach marketingowo promocyjnych związanych z promocją lub reklamą produktów i usług oferowanych przez te podmioty jak również wyrażdam zgodę na otrzymywanie od tych podmiotów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ul. Canaletta 4, 00-099 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.