Stażysta w redakcji miesięcznika

„Benefit” to ogólnopolski miesięcznik skierowany do pracowników działów HR, ale także wszystkich tych, którzy zarządzają zespołami i bliskie są im zagadnienia związane z rozwojem, przywództwem, także zdrowym i aktywnym stylem życia.

W związku z rozwojem redakcji miesięcznika poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w redakcji miesięcznika / Łomża

Zadania:

  • Ścisła współpraca z zespołem redakcyjnym
  • Pomoc w kompletowaniu materiałów niezbędnych do powstawania gazety
  • Drobne prace redakcyjne, pomoc w wyborze zdjęć, grafik, analiza powierzonych materiałów
  • Zarządzanie treścią na stronie www
  • Pomoc w prowadzeniu mediów społecznościowych miesięcznika

Oczekiwania

  • Umiejętności organizacyjne, kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu treścią na stronie www
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu informacji w mediach społecznościowych.

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowym ogólnopolskim miesięczniku
  • Realny wpływ na powstawanie magazynu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności

Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@miesiecznik-benefit.pl

Prosimy o dołączenie do CV treści poniżej:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa (dalej: „Administrator” lub „my”).

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Możesz się z nim skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Redakcja miesięcznika „Benefit“, Al. Piłsudskiego 58 lok. 201, 18-400 Łomża, z dopiskiem „dane osobowe”, mailowo na adres: iod@miesiecznik-benefit.pl lub telefonicznie: 86 218 00 74.

Celem przetwarzania Twoich danych jest podjęcie działań zmierzających do zawarcia z Tobą umowy cywilnoprawnej, w tym: przeprowadzenie procesu rekrutacji, weryfikacja Twoich kompetencji oraz ustalenie warunków współpracy. Twoje dane osobowe będą przetwarzane także w celach archiwizacyjnych i dowodowych, a także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, o ile wyrazisz na to zgodę.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest niezbędność do zawarcia umowy, a także nasz prawnie uzasadniony interes, jakim jest przetwarzanie danych w celach związanych z ustaleniem, dochodzeniem i obroną przed roszczeniami. Jeżeli zechcesz pozostawić nam swoje dane do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, podstawą prawną ich przetwarzania będzie wyrażona przez Ciebie zgoda.

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji, ewentualnie do momentu upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń. Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych w celach związanych z przyszłymi rekrutacjami, będziemy je przetwarzać do momentu jej wycofania, jednak nie dłużej niż przez 18 miesięcy od momentu jej wyrażenia. Zgoda może zostać przez Ciebie wycofana w każdym czasie.

Administrator może przekazać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami.

Masz prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu. Masz także prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, do wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Nie masz obowiązku przekazywania nam żadnych dodatkowych danych osobowych. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolna. Jeśli nie chcesz udzielić takiej zgody prosimy o niezamieszczenie ich w przesłanych dokumentach aplikacyjnych. Jeżeli jednak zamieścisz takie dane i klikniesz „Wyślij”, będzie to oznaczało, że – poprzez to wyraźne działanie potwierdzające – wyraziłeś zgodę na przetwarzanie tych danych.

Jeżeli chcesz wyrazić zgody o treści jak poniżej, prosimy o dołączenie ich do Twojego CV. Brak zgód w treści CV będzie równoznaczny z ich niewyrażeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa  moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Benefit IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa  moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Benefit Systems SA. dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty. Listę podmiotów nalężących do grupy kapitałowej znajdziesz tutaj: https://www.benefitsystems.pl/o-nas/lista-spolek-grupy-kapitalowej-benefit-systems/